Home  > Treningi rozwojowe

Treningi rozwojowe

Intensywne treningi rozwojowe to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli potrzebujesz szybkich rezultatów. Są stworzone na bazie skutecznych metod terapeutycznych, silnych narzędzi zmiany osobistej, inspirowane są technikami dalekiego wschodu. Po każdej sesji otrzymujesz dodatkowo zestaw ćwiczeń wzmacniających proces zmiany.

a
To pakiet 3 sesji online w odstępie tygodniowym. Stworzony dla osób, które pragną znaleźć i usunąć przyczynę swoich problemów tkwiących w przeszłości, pragnących odkryć źródło swojej wewnętrznej mocy. Ma na celu podkręcenie Twojej pierwotnej energii i pozbycie się emocjonalnych przeszkód. Złagodzisz bóle emocjonalne różnego pochodzenia, usuniesz napięcia psychiczne i fizyczne.
Zamów
a
Jest to cykl 5 spotkań online w odstępie tygodniowym, skierowany dla osób które pragną rozpędzić swoje życie i podkręcić się energetycznie. Idealna propozycja dla osób potrzebujących gruntownej odnowy mentalnej i wzmocnienia psychiki. Trening harmonijnie łączy w sobie metody pracy z przeszłością z silnymi narzędziami do zmiany osobistej. Zatroszczysz się o siebie i zyskasz kontrolę nad życiem.
Zamów
a
Trening „Morze możliwości” to 8 sesji online w odstępie tygodniowym, które dadzą Ci zastrzyk energii i przywrócą komfort życia. Trening skierowany do osób chcących spojrzeć w przeszłość i zadbać o swoją przyszłość. Jest to intensywny, interaktywny i holistyczny program rozwoju osobowości. W trakcie cyklu uzyskasz spokój, zaufanie do siebie i poczucie bezpieczeństwa. Ten trening to prawdziwe mini-wakacje dla umysłu.
Zamów

PREZENT DLA CIEBIE!
ODBIERZ DARMOWY E-BOOK „7 KROKÓW DO SILNEJ PSYCHIKI”

Wpisz adres e-mail na który ma zostać wysłany e-book i odbierz prezent.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail nie będzie nigdy nikomu udostępniony.